• raptorrent.com
  •  
    Home Research Research Познаваемост, отношение и нагласи към Единния център за иновации и дейностите му по проект Enterprise Europe Network

    Познаваемост, отношение и нагласи към Единния център за иновации и дейностите му по проект Enterprise Europe Network

    E-mail Print
    There are no translations available.

    Единният център за иновации на БАН (ЕЦИ) извърши онлайн анкетно проучване между изследователи от звената на Академията.
    Анкетата се проведе през април 2012 и целеше да идентифицира сред изследователите осведомеността, информационните нужди и активността в областите „проекти“ и „иновации.

    Резултатите от сондажа ще помогнат на екипа на ЕЦИ в бъдеще да предлага адекватни за учените решения и помощ при проекти въобще и по-специално „Enterprise Europe Network”– в съответствие със своята основна мисия, а също и да обосновава по-ефективно своите стратегии в подготовката на политики към различните изследователски звена.

    Резултати от онлайн проучването

     

     

    Bulgarian Academy of Sciences

    Banner

    Enterprise Europe Network

    Banner

    ПРОИНО

    Banner

    Researchers' Night

    Banner